اصلاحیه دومین دوره تربیت مدرس داوری, فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی

🟡 به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران
🔴 اصلاحیه دومین دوره تربیت مدرس داوری

🔶️ فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی
در نظر دارد یک دوره ” آموزش تربیت مدرس داوری” برگزار نماید.

به اطلاع می رساند با توجه به شرایط شیوع بیماری کووید ۱۹ با رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا این فدراسیون در نظر دارد یک دوره آموزش “تربیت مدرس داوری ” در بخش #آقایان و #بانوان (با رعایت حجاب اسلامی) و به صورت #مجازی ( آنلاین ، آفلاین ) برگزار نماید.

🔶️ شرايط و مدارك مورد نياز جهت تشکیل پرونده و ثبت نام در دوره تربیت مدرس داوری :

۱. داشتن حداقل ۳۰ سال تمام

۲. تصویر شناسنامه ،كارت ملي و کارت پایان خدمت ( آقایان )

۳. ارائه کپی آخرین مدرک تحصیلی (حداقل کارشناسی)

۴.ارائه گواهینامه درجه یک از یکی از رشته های تحت پوشش فدراسیون که حداقل دو سال از تاریخ آن گذشته باشد.

۵. کپی کارت بیمه ورزشی سال ۹۹

۶.کپی کارت عضویت فدراسیون

۷. دو قطعه عکس ۴*۳پشت نویسی شده

۸. ارائه فیش واریزی ۶/۰۰۰۰/۰۰۰۰ریال به حساب بانک قرض الحسنه رسالت

۱_۷۹۷۲۰۰۹_۱۰
شماره شبا :
۹۴۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۲۲۷۹۷۲۹۰۰۱

و یا شماره کارت بانک رسالت IR
۵۰۴۱۷۲۱۱۱۱۶۴۴۰۷۷

📍تبصره ۱: کسانیکه در گذشته بعنوان مدرس ” به استناد مجوز فدراسیون “در دوره های مختلف تدریس نموده اند در صورت دارا بودن شرایط عمومی فوق و ارائه داوری درجه ۱ فدراسیون که سه سال از تاریخ صدور آن گذشته باشد با مدرک تحصیلی دیپلم می توانند در این دوره شرکت نمایند.

📍تبصره ۲: دارندگان مدارک با معرفی نامه مدرسی از فدراسبون های بین المللی معتبر رشته خود ، می توانند بدون احراز شرایط فنی فوق الذکر در کلاس مدرسی شرکت نمایند.

📍متقاضیان می بایست مدارک مذکور را به همراه تصویر فیش واریزی به صورت اسکن از طریق واتساپ تا مورخ ۹۹/۶/۳۰ به شماره های ۰۹۳۵۵۲۹۸۶۷۶ آقای رضا منوچهری رئیس کمیته داوران فدراسیون و یا ۰۹۱۲۲۱۰۲۵۰۶ آقای آرین مدنی دبیر کمیته داوران فدراسیون ارسال نمایند.

🚫تذکر : ضمنا از این پس تنها برای کسانی مجوز تدریس در دوره های داوری صادر می شود که در دوره های تربیت مدرس شرکت و این دوره را با موفقیت گذرانده باشند.

🔮 لازم به توضیح است تبصره یک این بخشنامه برای آخرین مرحله در این دوره اعمال خواهد شد و در دوره های تربیت مدرسی آینده حذف می گردد.

📍مسئول برگزاری : فدراسیون

📍مدرسین دوره : مدرسین فدراسیون

📍 تاریخ و ساعت برگزاری دوره
۹۹/۷/۳ ساعت ۹ الی ۱۸

📍 دوره بصورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد.

📍مهلت ارسال مدارک : ۹۹/۷/۳۰

🔮 جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:
۰۹۳۵۵۲۹۸۶۷۶

۰۹۱۲۲۱۰۲۵۰۶

📍شماره جهت ارتباط در تلگرام :

۰۹۳۷۳۸۷۰۳۸۸

🔴خبر مهم
آغاز فعالیت بزرگترین گروه آی کی دو ایران به ریاست محترم استاد بزرگ آی کی دو ایران شیهان آق ساقلو دارنده اولین دان ۶ از ژاپن تحت نظر فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی شروع به کار کرد. برای اطلاعات بیشتر ما را در این کانال دنبال فرمائید.
روابط عمومی آی کی دو ایران

پیام تبریک شیهان آق ساقلو به ریاست جدید فدراسیون ورزش های رزمی

به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران،
پیام تبریک شیهان آق ساقلو ریاست محترم آی کی دو ایران به رئیس جدید فدراسیون ورزش های رزمی به شرح ذیل می باشد.
جناب آقای یوسف بهتری
خبر مسرت بخش انتخاب شایسته ی حضرت عالی را بعنوان ریاست فدراسیون ورزش های رزمی جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
ازدرگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم. و شکر الله سعیهم.
احمد علی آق ساقلو

آزمون سبکی و جهانی شهریورماه ۹۸

به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران، قابل توجه تمامی آی کی دو کاهای محترم ایران به اطلاع می رساند آزمون سبکی و جهانی توسط اولین و تنها دارنده دان ۶ جهانی در ایران شیهان احمد علی آق ساقلو مدرس و ممتحن بین المللی برگزار میگردد. لازم به ذکر می باشد فقط نفراتی که در سایت رسمی به آدرس: Www.aikido.ir ثبت نام به عمل آوردند در آزمون شرکت می کنند آخرین مهلت ثبت نام چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۸ تا ساعت ۲۴
باتشکر روابط عمومی آی کی دو ایران

آماده سازی هنرجویان در آزمون رده دان

به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران، به اطلاع تمامی علاقمندان هنر رزمی آی کی دو میرساند جهت آماده سازی هنرجویان در آزمون رده دان مورخ ۱۵ شهریور، روزهای جمعه جلسات تمرین فنی و رفع اشکال به مدرسی تنها دارنده دان ۶ از کشور ژاپن در ایران ریاست محترم آی کی دو ایران شیهان آق ساقلو اولین مدرس بین المللی آی کی دو ایران برگزار میگردد.

مکان برگزاری : آکادمی مرکزی آی کی دو

تاریخ تمرین : جمعه ۲۵ مرداد

ساعت برگزاری تمرین: ۹ الی ۱۱

همراه داشتن شناسنامه ورزشی الزامی میباشد.

برابر سبک های غیرقانونی ایستاده ایم (فدراسیون ورزشهای رزمی)

لینک کامل خبر:

http://www.iimaf.ir/News/Detail/2624/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%B9%D8%B8%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A8%DA%A9%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C%D9%85

پیرو اطلاعیه قبلی، جلسه مربیان و استاژ فنی تمامی رده ها ۲۱ تیرماه ۹۸

به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران، پیرو اطلاعیه قبلی، جلسه مربیان ساعت ۹ صبح تا ۹:۳۰ و بعد از جلسه، تمرین عمومی برای کلیه رده های کمربندی از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ روز جمعه مورخه ۲۱ تیرماه ۹۸ به مدرسی تنها دارنده دان شش جهانی در ایران ریاست محترم آی کی دو ایران شیهان احمد علی آق ساقلو برگزار میگردد.
داشتن شناسنامه ورزشی الزامیست.

قابل توجه مربیان فعال آی کی دو

به گزارش روابط عمومی آی کی دو ایران، سبک آی کی دو ایران به ریاست محترم شیهان احمدعلی آق ساقلو در نظر دارد جهت پیشرفت و گسترش هر چه بیشتر سبک در سطح جهانی و بویژه سازماندهی کردن سیستم اداری و امور کمیته های مربوطه، اعضا جدید را از مربیان واجد شرایط و با سابقه انتخاب و انتصاب نماید.
لذا به همین منظور جلسه ای ویژه مربیان روز جمعه مورخ ۲۱ تیر ماه از ساعت ۹ صبح در باشگاه امام علی برگزار خواهد شد و از کلیه مربیانی که تمایل به همکاری دارند دعوت میشود تا رزومه خود را اعم از فعالیت ها و مهارت هایی که در امور مختلف سبک دارند در یک برگه A4 تنظیم و بعد از اتمام جلسه روز جمعه ارائه دهند.
پس از بررسی شرایط و رزومه ها اعضا جدید کمیته ها اعلام خواهند شد.

احکام جهانی اعطاء شد

احکام جهانی روز جمعه مورخ ۹۸/۳/۲۴ طی مراسمی با حضور ریاست سبک شیهان آق ساقلو در باشگاه امام علی(ع) اعطاء شد.

لازم به ذکر است مربیان و هنرجویانی که در این مراسم حضور نداشتند، جهت دریافت حکمشان با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند.

لیست احکام باقی مانده بزودی اعلام خواهد شد.

کلیه امور مالی و صدور احکام…

?????????
خبر تکمیلی
<>
بدینوسیله به اطلاع کلیه هنرجویان می رساند،از اول تیر ماه سال ۹۸ برای کلیه امور مالی و صدور احکام از قبیل سبکی ، فدراسیونی و جهانی ،فقط و فقط به اینجانب مراجعه شود.
بنده با کمال احترام پاسخگوی مربیان ، هنرجویان ، دوستان و عزیزان خود هستم.

لطفا این خبر را به همه اطلاع رسانی کنید

احمد علی آق ساقلو
موبایل: ۰۹۱۲۱۲۵۷۲۹۵